sklep internetowy

Przerwa urlopowa, przepraszamy :)

Przerwa urlopowa, przepraszamy :)

Przerwa urlopowa, przepraszamy :)

 

 

Lovi Expert laktator elektryczny dwufazowy NOWOŚĆ

Dostępność: brak towaru
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI EXPERT 3D Pumping

 


Efektywne i delikatne odciąganie w nowej technologii 3D Pumping. Budowa i innowacyjna zasada działania lejka w laktatorze LOVI Expert jest inspirowana ułożeniem warg i języka dziecka na brodawce sutkowej podczas pobierania pokarmu. Lejek został wykonany w całości z miękkiego silikonu, w wyniku czego idealnie dopasowuje się do piersi, a dzięki zastosowaniu technologii 3D Pumping podczas użytkowania pracuje całą swoją powierzchnią (masuje, naciska, zasysa), otaczając ze wszystkich stron brodawkę sutkową na całej jej długości.
Dzięki tej innowacyjnej technologii odciąganie jest bardzo efektywne i bezbolesne- nawet 100 ml w ciągu 10 minut. Z tego samego powodu laktator jest skuteczny w przypadku problemów laktacyjnych, co zostało potwierdzone w wyniku testów z udziałem mam karmiących.

Proces odciągania pokarmu jest tym bardziej skuteczny, że laktator posiada funkcję 2-fazowego trybu, odwzorowującego proces ssania piersi przez dziecko:
• Faza 1 - tryb stymulacji naśladujący szybkie ruchy ssące niemowlęcia, które pobudzają produkcję i wypływ pokarmu.
• Faza 2 - tryb głębokiego odciągania odzwierciedlający głębsze ssanie pokarmu przez dziecko. W tej fazie pokarm powoli staje się bardziej gęsty, sycący, a tempo rytmu odsysania wolniejsze.

Dodatkowo laktator posiada 9 stopni regulacji siły ssania, co umożliwia komfortowe ustawienie, według indywidualnych potrzeb. Nowoczesny design łączy w sobie łatwość obsługi oraz utrzymanie w czystości. Dotykowy, intuicyjny panel sterowania posiada czytelny podświetlany wyświetlacz. Wbudowany akumulator zapewnia do 3 godzin pracy bez potrzeby ponownego ładowania. Akumulator ładujemy podłączając laktator do zasilania sieciowego. Laktator Expert jest mały i lekki, co bez wątpienia jest jego dużą zaletą.

W estetycznej i praktycznej walizeczce oprócz Laktatora Expert znajduje się zestaw funkcjonalnych akcesoriów:
• Butelka ze szczelnym kapslem, umożliwia zabezpieczenie odciągniętego pokarmu przed wylaniem i higieniczne przechowywanie w lodówce .
• Wykorzystując dołączony do zestawu dynamiczny smoczek® (który z uwagi na swoje właściwości polecany jest do karmienia naprzemiennego) można podać swój pokarm dziecku zaraz po odciągnięciu, nie zaburzając odruchu ssania piersi u dziecka.
• Pośród elementów wyposażenia znajduje się podstawka stabilizująca, która zabezpiecza laktator przed przewróceniem w czasie, gdy sprzęt nie jest używany.
• Rączka wchodząca w skład zestawu umożliwia w razie potrzeby przestawienie laktatora na tryb ręcznego odciągania.
• Odpowiednio wyprofilowany kubeczek ze skalą umożliwia podanie dziecku pokarmu lub lekarstwa.

Dodatkowo w zestawie znajduje się profesjonalny przewodnik po karmieniu piersią stworzony przy współpracy z położnymi i doradcami laktacyjnymi. Dla komfortu i poczucia bezpieczeństwa użytkownika do zestawu zostały dołączone wybrane zapasowe części.
Producent dołącza również 10 szt. bardzo chłonnych i ultra cienkich wkładek laktacyjnych w różnych kolorach. Każda wkładka zapakowana jest osobno, co daje pewność higienicznego przenoszenia w kieszeni lub torebce. Wkładki można dodatkowo zakupić w regularnej sprzedaży.
****
Karmienie naturalne to ideał, który dziecko wybiera odruchowo od chwili narodzin. Dlatego marka LOVI działa na rzecz ochrony laktacji i odruchu ssania.
Marka LOVI we współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie laktacji, neurologopedii i neonatologii
realizuje badawczy i edukacyjny Program Sprawdzone Innowacje.
W trosce o ochronę karmienia piersią i aktywny rozwój dziecka od pierwszych dni życia wspólnie z ekspertami tworzymy produkty do karmienia i uspokajania spełniające najsurowsze normy bezpieczeństwa.

Akcesoria LOVI są projektowane w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną i innowacyjne technologie.
Nasze produktu poddajemy:
• badaniom przeprowadzanym pod nadzorem medycznym (butelki i smoczki do karmienia, smoczki
uspokajające),
• badaniom koordynowanym przez osoby z personelu szpitalnego z udziałem matek karmiących (laktatory),
• badaniom przeprowadzonym pod nadzorem medycznym wykonywanym w szpitalach i poradniach specjalistycznych wśród lekarzy, położnych i rodziców.


Polska gwarancja i instrukcja. Film instruktażowy i przewodnik po karmieniu piersią w zestawie

https://www.youtube.com/watch?v=RO7BJ6gG588

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl