sklep internetowy

Przerwa urlopowa, przepraszamy :)

Przerwa urlopowa, przepraszamy :)

Przerwa urlopowa, przepraszamy :)

 

 

Szumiący miś whisbear na sen kolki plus otulacz whisbear fale SZUMIŚ

Dostępność: brak towaru
Cena: 218,00 zł 218.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

WHISBEAR SZUMIĄCY MIŚ NA SPOKOJNY SEN I

KOLKI USPAKAJAJĄCY 

TYLKO PRZEZ 3 DNI, WYJĄTKOWA PROMOCJA. Miś

W ZESTAWIE Z OTULACZEM WHISBEAR CIENKIM FALE GRATIS

 

Jesteśmy pewni że Whsibear to wyjątkowy, najwyższej jakości produkt, który wyróżni od podobnych dożywotnia gwarancja, wystarczy go zarejestrować w ciągu 30 dni od dnia zakupu na specjalnej stronie internetowej aby móc z niej korzystać.

Oryginalny Szumiący Miś Whisbear® wspiera noworodki i niemowlęta w spokojnym śnie, a także w ich sensorycznym rozwoju. To wspaniały pomocnik każdej Mamy i Taty. Whisbear to innowacyjna zabawka która pomaga Twojemu dziecku uspokoić się i zasnąć dzięki uspokajającemu szumowi który przypomina mu dźwięki które słyszało w brzuszku mamy. 
Whisbear zdobył nagrody i pozytywne opinie rodziców i specjalistów z całego świata oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnościami w zasypianiu nr Op-4826, ważna do 15.04.2019
Szumiące Misie Whisbear® stworzono aby przywrócić nowo narodzonym maluchom spokojny sen. Whisbear® zdobył serca tysięcy rodziców z całego świata! To wyjątkowy miś, to także wspaniała zabawka która zdobyła kilkanaście nagród w Polsce i zagranicą. Została zaprojektowana przez dwie mamy i w całości wyprodukowana w Polsce. 
To najważniejsze: specjalnie dobrany szum, rodzaj dźwięku i jego brzmienie to gwarancja skuteczności i bezpiecznego działania Szumiącego Misia Whisbear®. Urządzenie szumiące białym szumem, przypomina dziecku dźwięki znane z życia płodowego. 
Miś emituje specjalnie wyselekcjonowany biały szum, generowany w najnowszej generacji podzespołach elektronicznych. Wysoka jakość dźwięku sprawia, że szum jest miły i bezpieczny dla dziecięcego ucha. Szum misia został przetestowany przez tysiące Maluchów i ich rodziców na całym świecie.
Po 40 minutach szumienia Whisbear® łagodnie wycisza się wyłącza. Whisbear® wykonany jest z bezpiecznej i ekologicznej, wysokiej jakości tkaniny z atestem Oeko-Tex®. Dzięki czemu może towarzyszyć Maluszkom od pierwszego dnia życia. Posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz międzynarodowy atest Oeko-Tex®. Od pierwszego dnia życia Whisbear® wspomaga Maluchy przede wszystkim w spokojnym śnie a kontrastowe tkaniny na łapkach i uszkach sprawiają, że Miś staje się zabawką, którą noworodek nie tylko słyszy, ale i widzi. Gdy Maluch ma kilka miesięcy i zaczyna łapać przedmioty, okazuje się, że Whisbear® ma w sobie jeszcze więcej do odkrycia. To zabawka sensoryczna, która posiada szeleszczące uszka i łapki, dzięki którym szumiący miś to kompan do spania i zabawy. Pewność, że jakość misia Whisbear® jest najwyższa, sprawia że producent daje na niego dożywotnią gwarancję. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zarejestrujesz się na stronie producenta. Został w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce. Miś szyty jest w szwalni na Mazowszu, a urządzenie produkowane jest na Dolnym Śląsku. Polska produkcja to gwarancja najwyższej jakości. Do urządzenia potrzebne 3 baterie AAA nie dołączone do produktu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl